Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

O firmě

       Společnost FAROfactory, s.r.o. byla založena v roce 2014. Hlavním předmětem činnosti je výroba autodráhových modelů FARO (SRC – slot racing cars) a výroba sortimentu české autodráhy FARO. Firma tak navázala na dlouholetou tradici počínající autodráhami Ites, Europa Cup, Gonio a Model-Faro, jednotícím prvkem jsou registrované značky Europa Cup a FARO.
        Po zahájení činnosti v roce 2014 se firma FAROfactory.s.r.o. vydala postupnou cestou kompletní digitalizace výrobních postupů a procesů. Ačkoliv se společnost hlásí k projektu „česká závodní auta na české autodráze“ a připravuje nové modely SRC, hlavní preferencí je taková konfigurace závodních aut, která umožní provozování SRC i na ostatních autodráhách nebo, po lehkém „tuningu“ i na dřevěných dráhách.
        Společnost FAROfactory,s.r.o. vedle svých výrobních prostředků také několik spolehlivých a technologicky výborně vybavených partnerů, kteří v rámci outsourcingu přispívají svým dílem k realizaci výrobků. Přesto je hlavní vývojová a konstrukční činnost, prototypování, 3D print a digitální tisk na moderní technologii LED UV soustředěna v Plzni.
        Zde je také pracoviště realizující zakázkovou výrobu obřích autodráh (viz VMFARO). Další činností je výroba „vacu blistrů“ , což je obalová technologie z čiré folie, výroba tiskových archů tenkých samolepek nebo přímý tisk např. na plastové výlisky.
        Majoritním vlastníkem FAROfactory s.r.o. je podnikatel Miroslav Kotík, jehož známá a úspěšná firma EFKO-karton s.r.o. je kromě výroby obalů známá také nabídkou společenských her a sortimentem kvalitních plastových hraček Igráček, MULTIGO a stavebnic ROTO. To vše pod registrovanou obchodní značkou „Efko“ .
        A právě pro Igráčka závodníka vyrobila firma FAROfactory autodráhový model motokáry SUPERKART – prvý zcela „digitální“ výrobek. Předlohou a inspirací byl závodní stroj dvojnásobného mistra Evropy Adama Kouta týmu MS KART. Realizací projektu Superkart - Igráček závodník, v měřítku 1:18, přináší FAROfactory,s.r.o. nový rozměr a styl hry s autodráhou. Věříme, že se bude líbit i Vám i Vašim dětem.

Váš FAROteam           

 

Realistické jízdní
vlastnosti modelů
Tradice a kompatibilita
s českou autodráhou
Velká modularita
a cenová dostupnost
Kvalita, spolehlivost
a bezproblémový servis